Webtheme (9.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: White
az: Ağ

en: or
az: və ya

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
az: Əgər serverə birbaşa fayl girişiniz yoxdursa, loqonu yükləmək üçün bu sahədən istifadə edin.

en: Upload logo image
az: Loqo şəklini yükləyin
