Webtheme (9.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Login
et: Sisselogimine

en: White
et: Valge

en: or
et: või

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Upload logo image
et: Laadi logopilt üles

en: Use the logo supplied by the theme
et: Kasuta teemaga kaasas olevat logo
