Webtheme (9.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Login
fi: Kirjaudu

en: or
fi: tai

en: Back to
fi: Takaisin sivulle

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fi: Jos sinulla ei ole suoraa yhteyttä palvelimen tiedostojärjestelmään, käytä tätä kenttää logon siirtämiseen palvelimelle.

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Upload logo image
fi: Tallenna logokuva

en: Dark
fi: Tumma

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Use the logo supplied by the theme
fi: Käytän teeman oletuslogoa
