Webtheme (9.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Login
hr: Prijava

en: or
hr: ili

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
hr: Ukoliko nemate izravan pristup poslužitelju, koristite ovo polje za otpremu loga.

en: Upload logo image
hr: Otpremi logo
