Webtheme (9.0.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
