Webtheme (9.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Login
pl: Zaloguj

en: White
pl: Biały

en: or
pl: lub

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
pl: Jeśli dostęp do plików na serwerze jest ograniczony, można skorzystać z tego pola do wysłania loga.

en: Light
pl: Jasny

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Upload logo image
pl: Wyślij plik graficzny z logo

en: Dark
pl: Ciemny

en: Forgot your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Use the logo supplied by the theme
pl: Użyj logo dostarczonego przez skórkę
