Webtheme (9.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Login
sl: Prijava

en: White
sl: Bela

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: Upload logo image
sl: Naloži sliko za logotip
