Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Medium
be: Сярэдні

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены
