Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content
et: Sisu

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Medium
et: Keskmine

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
