Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: RSS feed
gl: Canle RSS

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Medium
gl: Medio

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado
