Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: Help
hi: मदद

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Medium
hi: माध्यम

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Book navigation
hi: बुक संचालन

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
