Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: RSS feed
ro: resurse RSS

en: Help
ro: Ajutor

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Header
ro: Cap

en: Medium
ro: Mediu

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Book navigation
ro: Răsfoire cărţi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal
