Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Medium
sk: Stredná

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
