Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Header
ur: ہیڈر
