Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Medium
bg: Среда

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
