Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: X-Large
bo: X-ཆེན་པོ
