Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Medium
cs: Střední

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)
