Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Header
cy: Pennawd

en: Medium
cy: Canolig

en: Book navigation
cy: Mordwyaeth llyfr
