Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Header
eo: Kaplinio

en: Medium
eo: Medio

en: Book navigation
eo: Libro-navigado
