Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Header
eu: Goiburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
