Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Book navigation
fi: Kirjan navigaatio

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: X-Large
fi: X-Suuri

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
