Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Medium
hr: Srednji

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
