Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Book navigation
hu: Könyv navigáció

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Content Below
hu: Tartalom alatta

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Social Bar
hu: Közösségi sáv

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: X-Large
hu: X-Nagy

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)

en: Hero (full width)
hu: Figyelemfelhívó (teljes szélességű)
