Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ
