Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Medium
is: Miðlungs

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
