Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
