Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
