Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
