Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Book navigation
mr: पुस्तक वाहिणी
