Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
