Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Highlighted
nn: Utheva
