Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Medium
sl: Srednja

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi
