Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Header
sq: Titulli

en: Medium
sq: Mesatar

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit
