Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Help
te: సహాయం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Book navigation
te: పుస్తక మార్గదర్శిని
