Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Book navigation
th: ดูรายการหนังสือ

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
