Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش
