Webtheme (9.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Medium
vi: Vừa

en: Book navigation
vi: Điều hướng sách

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
