Webtheme Admin (10.0.0) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: Help
ca: Ajuda

en: Layout
ca: Disposició

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: System
ca: Sistema

en: Close
ca: Tanca

en: Extend
ca: Amplia

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Edit %title
ca: Edita %title

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Administrative toolbar
ca: Barra d'eines d'administració

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: General System Information
ca: Informació general del sistema

en: Status Details
ca: Detalls d'estat
