Webtheme Admin (10.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Version
cy: Fersiwn

en: Overview
cy: Arolwg

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Close
cy: Yn agos

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
