Webtheme Admin (10.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: System
eo: Sistemo
