Webtheme Admin (10.0.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Version
fi: Versio

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Help
fi: Ohje

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Header
fi: Ylätunniste

en: System
fi: Järjestelmä

en: Close
fi: Sulje

en: Extend
fi: Laajenna

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Edit %title
fi: Muokkaa %title

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Administrative toolbar
fi: Ylläpitovalikko

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
