Webtheme Admin (10.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: System
hy: Համակարգ

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Collapse sidebar
hy: Փակել կողագոտին
