Webtheme Admin (10.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: System
ka: სისტემა

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
