Webtheme Admin (10.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
