Webtheme Admin (10.0.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Version
nn: Versjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Close
nn: Lukk

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
