Webtheme Admin (10.0.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Overview
sl: Pregled

en: Help
sl: Pomoč

en: Layout
sl: Postavitev

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: System
sl: Sistem

en: Close
sl: Zapri

en: Edit %title
sl: Urejaj %title

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
