Webtheme Admin (10.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: System
sq: Sistemi
