Webtheme Admin (10.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Version
ast: Versión

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: System
ast: Sistema

en: Close
ast: Zarrar
