Webtheme Admin (10.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Help
bn: সহায়তা

en: System
bn: সিস্টেম

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Administrative toolbar
bn: প্রশাসনিক টুলবার
