Webtheme Admin (10.0.1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Version
cs: Verze

en: Overview
cs: Přehled

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Header
cs: Hlavička

en: System
cs: Systém

en: Close
cs: Zavřít

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Edit %title
cs: Upravit %title

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Administrative toolbar
cs: Panel nástrojů pro správu

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
